Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 ПОПЛАКА !!!!

Go down 
АвторПорака
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: ПОПЛАКА !!!!   Пет Јан 09, 2009 2:50 pm

вака сега !!! ај админи размислете малце за сликава со терроров ! ! многу смета на странава !! ако моѓе да ја тргнете и да ставите некоја слика помала како оваа бна ЛИНК !!!!
http://assets.xbox.com/ja-jp/press/data/sozai/title/counterstrike/counterstrike-logo.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: ПОПЛАКА !!!!   Пет Јан 09, 2009 3:15 pm

sekako Многу Среќен!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: МИСЛЕВВВ   Пет Јан 09, 2009 3:20 pm

да е поуба странава не за друго!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: ПОПЛАКА !!!!   Пет Јан 09, 2009 3:29 pm

sredeno !! TNX Question Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: НИШТО   Пет Јан 09, 2009 11:59 pm

имам веке идеја друга.... ако можит да ја смените темава на форумов ... не е прегледно за работа
ај ве молам.............. за некои други идеи ке ве известам нахнадно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: ПОПЛАКА !!!!   Саб Јан 10, 2009 6:02 pm

sredeno temava ide LoCK! POZZ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Re: ПОПЛАКА !!!!   Вто Фед 03, 2009 12:28 am

Ej admini aj ke we molam ostawete prostor za drugite na forumot !! oks?
Ke propadne forumot za dzabe ovaka...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПОПЛАКА !!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПОПЛАКА !!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: SPAM-
Отиди до: