Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 На која возраст се појави вашата прва љубов, и како изгледаше таа децка љубов ?

Go down 
АвторПорака
mTN
Почетник
Почетник


Број на мислења : 8
Registration date : 2009-01-17

ПишувањеПредмет: На која возраст се појави вашата прва љубов, и како изгледаше таа децка љубов ?   Сре Јан 21, 2009 5:28 pmПоследната промена е направена од mTN на Сре Јан 21, 2009 5:48 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: На која возраст се појави вашата прва љубов, и како изгледаше таа децка љубов ?   Сре Јан 21, 2009 5:32 pm

na 10 premala vozrast cuvststvoto bese prekrasno! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Re: На која возраст се појави вашата прва љубов, и како изгледаше таа децка љубов ?   Чет Фед 26, 2009 1:32 pm

Детската љубов ехеее уше од забаваче... Фирст кисс на 12.03.2008 Само шо наполнив 12 год блиску беше ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: На која возраст се појави вашата прва љубов, и како изгледаше таа децка љубов ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
На која возраст се појави вашата прва љубов, и како изгледаше таа децка љубов ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: Љубов-
Отиди до: