Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Вицови

Go down 
АвторПорака
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Вицови   Чет Јан 22, 2009 3:27 pm

овде пишувајте вицеви еве ја прв


се шетаат 2 меса и едното му вика на другото мама,ми рече да не се дружам со тебе другото:зошто
затоа што си ти селско месо lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Пет Јан 23, 2009 11:02 am

zosto turcite imaat brkovi.....zasto Goce Delcev im ebal majkata Многу Среќен:D:D:D:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
adnan
Почетник
Почетник


Број на мислења : 13
Registration date : 2009-01-17

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Саб Јан 31, 2009 4:19 pm

Ide peder vo prodavnica i mu vika na prodavacot da mu zavitka od salamata edno podolgo parce.
Prodavacot go prasuva podebeloto ili potenkoto.
Pederot:Podebeloto.
Prodavacot:Da ti ja iseckam salamata ili cela ke ja nosis?
Pederot:Dobro be majku mu stara,gzot ne mi e na zitoni!

Idat 2jca cajkani vo javna kukja i prasuvaat:Sto mozeme za 200den da ebneme?
I ovoj:Ehhh za 200 den mozede da si se izebete samite.
I cajkanite si otisle.
Posle nekoe vreme dosle pak cajkanite i mu vikaat:Nie se izebavme kaj da platime?

Stoi kondom pred ogledalo i se cudi:STO QR DA OBLECAM SEGA?!?

Uste eden mrsen vic:
Margarinot go prasal zejtinot,koj sto vo momentot jadel svinska mast i puter,kolku mrsnotii prima vo denot ako ne jade kajmak i ne pie nafta.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Сре Фед 04, 2009 7:48 pm

adnan напиша:
Ide peder vo prodavnica i mu vika na prodavacot da mu zavitka od salamata edno podolgo parce.
Prodavacot go prasuva podebeloto ili potenkoto.
Pederot:Podebeloto.
Prodavacot:Da ti ja iseckam salamata ili cela ke ja nosis?
Pederot:Dobro be majku mu stara,gzot ne mi e na zitoni!

Idat 2jca cajkani vo javna kukja i prasuvaat:Sto mozeme za 200den da ebneme?
I ovoj:Ehhh za 200 den mozede da si se izebete samite.
I cajkanite si otisle.
Posle nekoe vreme dosle pak cajkanite i mu vikaat:Nie se izebavme kaj da platime?

Stoi kondom pred ogledalo i se cudi:STO QR DA OBLECAM SEGA?!?

Uste eden mrsen vic:
Margarinot go prasal zejtinot,koj sto vo momentot jadel svinska mast i puter,kolku mrsnotii prima vo denot ako ne jade kajmak i ne pie nafta.

xaxaxaxa LoL'z interesno

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:41 pm

Kako se krstat hacker-ite
-Vo imeto na Alt, Ctrl i Delete .... Enter
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:42 pm

Vic za Grcite:
-Dali e vistina deka grcite prvi go izmislile seksot?!
-Da,toa e tocno!
-Ama,koga dosle Makedoncite im kazale deka seksot moze da bide i so zena!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:42 pm

Влегува човек во кафана и се дере:
- Сите политичари се кретени!
Станува еден од гостите и му враќа:
- Ej, немој да вреѓаш!
- Што, ти си политичар?
- Не, јас сум кретен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:42 pm

Си биле Aмериканец, Mакедонец и Русин. Биле на базен каде што кога ќе речат нешто, водата се претвара во тoа!
Македонецот пред да скокне рекол Жени и базенот се наполнил со жени!
Русинот рекол Водка и се наполнило со Водка!
Американецот пред да скокне во базенот се лизнал и рекол: Oh Shit!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:42 pm

ТАткото и синот покрај излог на слаткарница:
Синот:Taто сакам колачињаа...
Таткото:Покажи ми кои
Синот:Ама јас немам рачиња
Таткото:Епа нема рачиња,нема колачиња !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:43 pm

Малиот Трпе собрал храброст да и каже на учителката дака ја сака.
- Учителке многу сум вљубен во Вас!
- Трпе, јас не сакам деца.
- Добро де, не мора да имаме деца!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:43 pm

Дошол цајкан кај шефот и му вели:
- Шефе, сепак ние цајканите не сме најглупави...
- Зошто?
- Па прашувам еден човек колку е часот, а овој ми вика 5 и 5 наместо одма да ми каже 10.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:43 pm

Умрел Бил Гејтс и отишол кај Господ и бидејки направил многу за општеството Господ му рекол да бира каде сака да биде во рајот или пеколот. Оди Бил во рајот гледа потоци славејчиња, добри луѓе, и потоа оди во пеколот. Таму гледа журки, пиење стриптиз свашта! и се враќа кај Господ и вели во пеколот ке одам. Господ рекол добро како сакаш ти, и оди Гејтс во пеколот и веднаш го стават во казан и го варат! и Бил го прашува на Ѓаволот - абе кога дојдов не беше вака ! еее епа тоа беше SCREEN SAVER братче!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Чет Фед 19, 2009 2:44 pm

Си бил некој лудак во лудница. Му текнало да и напише писмо на мајка му и и напишал:
- Мамо овде во лудницава ни е добро. Секој ден одиме на базен. Сите мои другари скокаат на нозе, единствено јас скокам на глава, а директорот на лудницата ни рече, ако бидеме добри, ќе го наполни базенот со вода...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: Вицови-
Отиди до: