Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 vasi delovi od PC

Go down 
АвторПорака
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: vasi delovi od PC   Пет Јан 23, 2009 10:41 am

eve vi gi moite delovi od mojot PC

Graficka: NVIDIA GeForce 9800 GT
Maticna: P 5Q
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2.40GHz
Ram: 4GB
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: vasi delovi od PC   Вто Јан 27, 2009 3:49 pm

me mrzi da gi pisuam t.n spamiram :$ ram 768mb graficka 9200 GT
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
vasi delovi od PC
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Технологија :: Компјутери-
Отиди до: