Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 ПРАШАЊЕ

Go down 
АвторПорака
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: ПРАШАЊЕ   Саб Јан 10, 2009 12:08 am

како да ставам слика во мислење или нова тема а да се гледа ???
на пример на сликата од цс само линк ставив а не сликата !! како да се гледа сликата
И уште нешто !!!! ај ставете ме нешто погоре на форумов бидејки додавам се поке игри !!!! ај ве молам
REPLY
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊЕ   Саб Јан 10, 2009 12:13 am

ZippyStylE напиша:
како да ставам слика во мислење или нова тема а да се гледа ???
на пример на сликата од цс само линк ставив а не сликата !! како да се гледа сликата
И уште нешто !!!! ај ставете ме нешто погоре на форумов бидејки додавам се поке игри !!!! ај ве молам
REPLY

не те разбирам во врска со сликата Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
ПРАШАЊЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: SPAM-
Отиди до: