Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Kaladont!!!!

Go down 
АвторПорака
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Kaladont!!!!   Пон Јан 26, 2009 1:25 am

znaci poznata vi e igrava se kazuva zbor i protivnikot treba da kaze drug zbor na poslednite 2 bukvi od toj zbor na primer ke kazam jajce i protivnikot treba da kaze na ce zbor

p.s tastatura (na ra )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
KGB Hunter
Админ
Админ


Male Број на мислења : 2
Age : 24
Registration date : 2009-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Kaladont!!!!   Пон Јан 26, 2009 2:04 am

raboTA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Kaladont!!!!   Пон Фед 02, 2009 11:58 pm

tarantuLA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Re: Kaladont!!!!   Сре Фед 04, 2009 2:00 am

лајНО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Kaladont!!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Kaladont!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: SPAM-
Отиди до: