Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Online Matchs

Go down 
АвторПорака
neQ
Почетник
Почетник


Број на мислења : 7
Registration date : 2009-02-03

ПишувањеПредмет: Online Matchs   Вто Фед 03, 2009 3:37 pm

Светскиот и познат хост [Show] организира пријателски онлине мечови Со повекето успешни екипи како што се : mTw , sk , mibr , fanatic , mousesports , Virtus Pro , CrewnLEAD , BANGED , eXtreme , Masters , и многу други.. Некој мечови се веке изиграни.. но ке бидите известени и за другите..

---------------------------------------------
mTw vs eXtreme [De_dust2] [16-11] [Наскоро демо]
mTw vs eXtreme [De_inferno] [13-16] [Наскоро демо]
mTw vs eXtreme [de_train] [31-28] [Наскоро демо]
----------------------------------------------

----------------------------------------------
Sk vs Masters [ de_dust2] [13-16] [Наскоро демо]
Sk vs Masters [de_inferno] [15-15] [Наскоро демо]
Sk sv Masters [De_train] [16-14] [Наскоро демо]
----------------------------------------------

----------------------------------------------
Virtus Pro vs BANGED [de_dust2] [15-15] [Наскоро демо]
Virtus pro vs BANGED [de_inferno] [14-16] [Наскоро демо]
Virtus Pro vs BANGED [de_train] [16-8] [Наскоро демо]

----------------------------------------------

MouseSports vs CrewnLEAD [de_dust2] [16-3] [Наскоро демо]
MouseSports vs CrewnLEAD [de_inferno] [16-10] [Наскоро демо]
MouseSports vs CrewnLEAD [de_train] [16-2] [Наскоро дема]

----------------------------------------------

mibr vs fanatic [de_dust2] [16-13] [Наскоро демо]
mibr vs fanatic [de_inferno] [15-15] [Наскоро демо]
mibr vs fanatic [de_train] [16-7] [Наскоро демо]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Online Matchs
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости околу кантер страјкот-
Отиди до: