Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Gejming oprema

Go down 
АвторПорака
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Gejming oprema   Вто Фед 03, 2009 4:59 pm

Spored mene najdobro dizajniran gaming mouse do sega...

http://www.roccat.org/Products/Products/ROCCAT-Kone/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Gejming oprema   Сре Фед 04, 2009 2:31 pm

i da se nadovrzam i razer ne e za frlanje...samo so ovoj e bolje dizajniran Smile Smile Smile

pozzzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Gejming oprema   Сре Фед 04, 2009 7:55 pm

imas pravo ne e los i RAZERot

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Gejming oprema   

Вратете се на почетокот Go down
 
Gejming oprema
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Технологија :: Компјутери-
Отиди до: