Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Новости на форумов

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинПишувањеПредмет: Новости на форумов   Вто Фед 03, 2009 6:48 pm

Избришани се сите категории, форуми подфоруми во кои имаше теми со линкови за даунлоад бидејќи тоа е забрането да се користи на forumotion.com
Додадена е опција за брз одговор, одма под последното мислење ќе има поле за пишување на одговор, нема да треба да кликате или да се мачите, само пишувате и испраќате
Додадени е опција за бирање на боја на насловот на темата, еве како што овој наслов на темава е во црвена боја
Одсега потписите се дозволени за сите членови
Новите членови нема да треба да се активираат преку маил, откако ќе ги подполнат сите полиња при регистрација, тие се регистирани и ќе можат да се логираат со нивниот акаунт
Додадена е добредојовте проака одма под главното мени
Додадени се нови widgets (модулите од левата страна на форумов):
EN-МК / Менување поддршка (да ја смените од кирилица во latinica или обратно)

Додаден е и портал, многу работи на него, исто така се бараат и автори што ќе пишуваат новости на порталот


Доколку имате некое прашање околу новостите на форумов слободно прашајте
Вратете се на почетокот Go down
 
Новости на форумов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Oпшто за Форумот и Понатамошни Упатства-
Отиди до: