Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 24

Go down 
АвторПорака
darkwolf
ГостинПишувањеПредмет: 24   Вто Фед 03, 2009 8:49 pm

Во третата сезона, тимот на Антитерористичката единица (АТЕ), ќе се соочи со опасниот вирус Коредлија, кој е генетски модифициран и убива за три часа. Теористот Стивен Сандрес, поранешен колега на Џек Бауер, ослободува дел од вирусот во елитниот хотел Плаза, каде половина од гостите умираат во рок од еден час. Во потрага по вирусот, Џек го ослободува познатиот криминалец и дилер Рамон Салазар и го носи во Мексико кај неговиот брат Хектор, со цел да дојде до Украинецот Мајкл Амадор, кој го продава вирусот на црниот пазар. Но, за вирусот ќе се заинтересира и стариот непријател на Џек, Нина Маерс, која ѓе стори се да дојде до него. За да дојде до Стивен, Џек ќе ја искористи и неговата ќерка Ким, која сега работи за него во АТЕ, а ќе се соочи и со најтешката одлука во животот кога станува збор за колегите.

Претседателот Дејвид Палмер станува мета на уцена на Стивен, кој од него ќе бара невозможни услови за да не го ослободува вирусот, а од друга страна, закана ќе му стане и довчерашниот спонзор на неговата претседателска кампања, Алан Миликан. Во борба и со политичките противници, Дејвид единствена помош гледа во неговиот брат Вејн. Белата куќа ќе биде вмешана и во убиство, зад кое стои поранешната Прва дама Шери Палмер и која го има клучниот доказ со кој може да го собори поранешниот сопруг од претседателската функција. Sekoj cetvrtok i nedela od 21 casot !
Вратете се на почетокот Go down
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: 24   Чет Фед 05, 2009 9:03 pm

ova staro e be staj od 4 sezona Многу Среќен

pozzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
24
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Технологија :: Вести и Информации-
Отиди до: