Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 zzzzzzZZZZZZZZzzzz od !''!uPs!''!

Go down 
АвторПорака
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: zzzzzzZZZZZZZZzzzz od !''!uPs!''!   Сре Фед 04, 2009 2:34 pm

epa aj zzzZZZzzz i od mene....se vikam Stefan iam 13 godini od sk sum (aerodrom)....zzzzzzZZZZzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: zzzzzzZZZZZZZZzzzz od !''!uPs!''!   Сре Фед 04, 2009 7:51 pm

ups1995 напиша:
epa aj zzzZZZzzz i od mene....se vikam Stefan iam 13 godini od sk sum (aerodrom)....zzzzzzZZZZzzzz

zz welcome se gleame na angliski ! Razz

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
zzzzzzZZZZZZZZzzzz od !''!uPs!''!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Преставуванје Членови-
Отиди до: