Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Милица доби клоца

Go down 
АвторПорака
cf.leazy
Почетник
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2009-02-05

ПишувањеПредмет: Милица доби клоца   Чет Фед 05, 2009 11:26 pm

Ѕвездата од реалното музичко шоу „Операција Триумф“, 19-годишната Милица Мајсторовиќ, „доби нога“ од својот дечко, пливачот Иван Леџер. Црнокосата Милица ја започнала љубовната врска со српскиот пливачки ас Иван преку Facebook, а двојката раскинала поради многу обврски.

Извор близок на Иван изјави дека раскинувањето било по телефон

– Иван пред неколку дена и се јави на Милица и и рече дека има премногу обврски и најубаво е повеќе да не се гледаат. Тој едноставно има премногу обврски па се реши да тргне една.

Романсата помеѓу Милица и Иван започна пред два месеци откако атрактивната млада пејачка излезе од академијата, а потоа пливачот преку телевизиски пренос од Европското првенство во Риека испрати бакнеж за ѕвездата од Операција Триумф.

- Мислам дека тоа што го направи Иван е правилна одлука. Двајцата имаме премногу обврски, тој е преокупиран со спортот, а јас треба да настапам на „Беовизија“. Решивме кога ќе завршиме со обврските да се видиме и да разговараме што понатаму, изјави Милица.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Милица доби клоца
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: