Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Џејми Присли е најсекси жена во Холивуд

Go down 
АвторПорака
cf.leazy
Почетник
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2009-02-05

ПишувањеПредмет: Џејми Присли е најсекси жена во Холивуд   Чет Фед 05, 2009 11:28 pm

Американската актерка Џејми Присли е на врвот на листата за најубави
женски тела во Холивуд, според магазинот „Shape“. Атрактивната Џејми
позади себе ги остави убавиците како Анџелина Џоли, Камерон Дијаз,
Меган Фокс и Скарлет Јохансон.


Ѕвездата од серијата My name is Earl изјави дека своето тело го одржува со редовно вежбање.

-
Верувам во изреката „без мака нема наука“. Морате правилно да вежбате и
редовно да се храните. Не сакам да бидам слаба како по холивудските
стандарди бидејќи го сакам мојот задник. Тежината ја одржувам со
тренинзи и со правилна исхрана, објасни Џејми.

Сексипилната
Присли (30) е во брак со познатиот диџеј Ерик Калво, а пред две години
го роди синот Дизи Џејмс. Килограмите што ги стекна со бременоста ги
стопила со вежбање, а смета дека жената може да биде секси само ако има
облини.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Џејми Присли е најсекси жена во Холивуд
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: