Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Бред и Анџелина се селат во Бразил

Go down 
АвторПорака
cf.leazy
Почетник
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2009-02-05

ПишувањеПредмет: Бред и Анџелина се селат во Бразил   Чет Фед 05, 2009 11:31 pm


Најпознатиот холивудски пар, Анџелина Џоли и Бред Пит кои често се
селат и патуваат по светот со своите шест деца, најавија дека ќе живеат
во Јужна Америка.

По животот во Њу Орлеанс, Берлин и Ница
славната двојка како следна дестинација ја избраа латинска Америка каде
Пит ќе го снима филмот, The Lost City of OZ.

Како амбасадори на
добрата волја во Обденетите Нации, Анџелина и Бред во 2007 година ја
посетија Коста Рика и се воодушевија од Јужна Америка. Како што тврди
изворот на актерската двојка, Бред не ни требал да се наговара за да ја
прифати улогата, бидејќи е познат по авантуристичкиот дух по кој
наликува на Харисон Форд. Во новиот филм тој ќе го глуми британскиот
истражувач Харисон Фавцет кој исчезна во 1025 година.

Големото
семејство на Џоли и Пит во последните две години живееше во Њу Орлеанс,
Берлин и во Ница каде како родители имаат право да подигнат 2600 долари
детска доплата за 6-те деца, 975 долари месечно за услугите на
беби-ситерка и по 508 долари за секое посвоено дете.
- Двајцата уживаат во животот. Анџелина е многу возбудена откако
Бред прифати да се преселат во Бразил. Не можам да ви кажам кога тие
официјално ќе се преселат, но знам дека двојката започна со барање на
голема куќа која ќе го собере многубројното семејство, изјави близок
пријател на двојката.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Бред и Анџелина се селат во Бразил
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: