Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 CLAME ! nov igrac na mibr

Go down 
АвторПорака
cf.leazy
Почетник
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2009-02-05

ПишувањеПредмет: CLAME ! nov igrac na mibr   Чет Фед 05, 2009 11:42 pm

Познатиот светски клан мибр решија да наоѓаат нов играч.. поради повредата на цогу што дозивеа сообраќајна несреќа...
Никот на новиот играч е GLAME ! ... Тиа велат дека нема да им биде лесно затоа што новиот играч ќе треба да научи тактики и сл.. Доколку согу обеќа дека ке оздрави за Брзо време за да се вратат во форма. GLAME ! изјавува дека ке даде се од себе за да не ги изневери неговите нови колеги..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
CLAME ! nov igrac na mibr
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: