Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 НЛО снимен во Босна и Херцеговина

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: НЛО снимен во Босна и Херцеговина   Пет Фед 06, 2009 12:08 am05.02.2009 13:36Жителите на босанскиот град Нови Травник, вчеравечер имале прилика да видат неидентификуван летечки објект на небото.

„Непознатиот летечки објект се движел на небото, менувал бои, го менувал и својот облик и големината.

Сведоците на оваа необична појава, која ја овековечиле со фотографирање, велат дека траела околу пет минути“, објавува босанското радио "Busova4a"

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
НЛО снимен во Босна и Херцеговина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: