Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Најголемите гради на светот

Go down 
АвторПорака
cf.leazy
Почетник
Почетник


Број на мислења : 11
Registration date : 2009-02-05

ПишувањеПредмет: Најголемите гради на светот   Пет Фед 06, 2009 3:35 pm

Sheyla
Hershey (28) од Тексас ги има најголемите гради на светот, после само 9
извршени пластични операции за зголемување на градите. Sheyla која по
професија е модел, си имала поставено цел по секоја цена да достигне
„најисполнето“ деколте.

Докторите ја советувале амбициозната
Sheylа дека градите може да и‘ експлодираат, а нејзиниот дечко ја
преколнувал да престане со операциите. За возврат Sheyla пропатувала
низ различни земји за да ги избегне ограничувањата за вградувањето
силикони, а дечкото го оставила.


- Многу го сакав, но морав да раскинам за да си го следам сонот, вели таа.

Откако во САД одбиле да ја оперираат по деветти пат, Sheyla се упатила кон Бразил.

- Мене големото ми е преубаво. Мислам дека немам од што да се плашам, кажува Sheyla.

Таа
сега е „сопственичка“ на најмногу имплантанти на светот, има најголеми
гради на светот, а може еден ден ќе влезе и во Гинис. На веб страната
на Sheyla Hershey (www.sheylahershey.net) може да се прочита дека таа вкупно имала 18 пластични операции на различни делови од телото.


Дваесет и осумгодишната Американка денес е мажена и има дете.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Најголемите гради на светот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: