Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Balcan Expres Konkurs za Admini

Go down 
АвторПорака
CoNtRoLeR
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

ПишувањеПредмет: Balcan Expres Konkurs za Admini   Чет Фед 26, 2009 2:30 pm

Balcan expres konkurs za admini !
www.bk-servers.tk

Clan war admin 250 den
Publick admin 230 den

Ako ima zainteresirani neka se prijavat tamu ! Ima ostanato ushte nekolku mesta !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Balcan Expres Konkurs za Admini
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Counter Strike-
Отиди до: