Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Организирање на Турнир 3 на 3

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Организирање на Турнир 3 на 3   Сре Мар 18, 2009 6:13 pm

Значи вака овој турнир ќе се обиде да започне уште на 20 Март (Петок)
Внимание ве молиме претставете се во категоријата „Претставување Членови“ така да пред да се претставите ке напишете "@" од прилика би изгледало вака - @ Aikido

Доколку сакате да дознаете повеќе информации контактирајте го Информерот!

Код:

Organizator

butel_swat@yahoo.com

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
Организирање на Турнир 3 на 3
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: