Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Правила на Претставуње!

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Правила на Претставуње!   Сре Мар 18, 2009 6:18 pm

Ве молиме претставете се на следниот начин!

Пример;

Name:aikido
Country:MKD
Kontakt:?????@hotmail.com or yahoo

Vaseto Mislenje:

Bravo top taka treba prodolzi Wink

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
Правила на Претставуње!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Преставуванје Членови-
Отиди до: