Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 IP Adress SERVERS

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: IP Adress SERVERS   Чет Мар 19, 2009 3:59 pm

!IP Од нашите сервери!

77.28.78.96:27014 ПолуАктивен - ClanWar 1

89.205.38.23:27015 Активен Kz-Climb 1

77.28.78.96:27016 Активен Kz-Climb 2

DeathMatch & Gungame:

-

-

-

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
IP Adress SERVERS
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Counter Strike-
Отиди до: