Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!   Пон Мар 30, 2009 10:07 pm

cs-Other.darkbb.com преминува во www.ak47.1free.ws со своја PhPbb група така да ќе имате можност да симињате и апликации и програми и игри и свашта но има и нови категории и многу други нешта затоа посетете ја ,инаку имавме мал проблем околу регистацијата на корисниците бидејќи не се прикажуваше Потврдниот код.Но тоа е минато сега секој може да се регистрира на нашата нова страна!Код:

www.ak47.1free.ws

www.ak47.1free.ws

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: