Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Бан/Унбан

Go down 
АвторПорака
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Бан/Унбан   Пон Јан 17, 2011 5:26 pm

Оваа тема е исклучиво за банирани играчи тука може да пишуваат банираните играчи и админ/модераторите
Банираниот играч мора да го направи тоа веднаш од кога ќе биде баниран со пишуванње на нов пост кој ќе изгледа вака

Име
Време
Админ
Причина (зошто мислиш дека си баниран)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Бан/Унбан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Fantasy dd2/inferno 24/7 - 188.40.66.75:27038-
Отиди до: