Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Жалби и пофалби до серверот

Go down 
АвторПорака
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Жалби и пофалби до серверот   Пон Јан 17, 2011 5:33 pm

Тука оставете ги вашите жалби и пофалби . што мислите да се смени што да се додаде тука можете да напишете .

Поздрав.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Жалби и пофалби до серверот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Fantasy dd2/inferno 24/7 - 188.40.66.75:27038-
Отиди до: