Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Упатство до Сите Регистрирани Корисници-Општо

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Упатство до Сите Регистрирани Корисници-Општо   Саб Јан 10, 2009 12:59 am

УПАТСТВО ЗА КОРИСНИЦИТЕ


1.Како прво и најосновно сите линкови кој нема да бидат ставени со Code Html,Темите ке
бидат избришани од Страна на Админите
2.Забрането е Отварање на Следниве Теми:Porno,Motors,Ubivanje,Virusi.
3.Останатите теми се дозволени од Страна на Владината ОРганизација и Нас!
Исто така е забрането и пцуење,заканување,политика и национализам!
ДоброДојдовте ви Посакуваме!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
Упатство до Сите Регистрирани Корисници-Општо
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Oпшто за Форумот и Понатамошни Упатства-
Отиди до: