Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 Counter Strike Idol's

Go down 
АвторПорака
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Counter Strike Idol's   Чет Јан 08, 2009 10:46 pm

Cs Idoli Mojot e f0rest......


a vasite?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Чет Јан 08, 2009 10:49 pm

mene Shupaljduno Многу Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: HMMMMMm   Пет Јан 09, 2009 3:05 pm

pa f0rest !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dBs
Почетник
Почетник


Број на мислења : 1
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: :D   Саб Јан 10, 2009 1:35 am

Pa SpawN E NAJjAK IGRAC VO SVETOT Многу Среќен AKO NE VERUVATE VLEZETE NA https://www.youtube.com/watch?v=w0u8F5sOzj4
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: dBs   Саб Јан 10, 2009 1:51 am

ПОЛЕКА БЕ dBs !!! f0rest the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Саб Јан 10, 2009 1:52 am

decki bez karanje sekoj ima pravo na svoe mislenje taka e !?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Саб Јан 10, 2009 5:47 pm

Нормално дека е така!
Мене аркан ми е најак ДДДД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Саб Јан 10, 2009 5:49 pm

sleden post bes toa sto treba ke sankcioniram a i ke i mavnam na temava lok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
makedoN
Почетник
Почетник


Број на мислења : 1
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Саб Јан 10, 2009 8:03 pm

walle
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Robi
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 46
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Саб Јан 10, 2009 8:23 pm

dobro i walee e jak da ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ZippyStylE
Почнува да ја игра играта
Почнува да ја игра играта
avatar

Male Број на мислења : 86
Age : 25
Локација : Ohrid
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Според мене :   Саб Јан 10, 2009 8:25 pm

1 f0rest
2 SpawN
3 NEo
4 cArn
5 walle
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ups1995
Се заљубува во Cs-OtheR
Се заљубува во Cs-OtheR
avatar

Број на мислења : 45
Registration date : 2009-01-23

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Чет Фед 05, 2009 9:08 pm

AikidoAdministrator напиша:
Нормално дека е така!
Мене аркан ми е најак ДДДД
hahahh popoleka ne se raboti za od nadvor ako e za toa daj da vi gi nabrojam site od timot so igraat cs za Makedonija Многу Среќен:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
KGB Hunter
Админ
Админ


Male Број на мислења : 2
Age : 24
Registration date : 2009-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   Нед Апр 26, 2009 6:20 pm

Ae ne karaj te se be ! (: ima mnogu jaki igraci i vo svetot i vo MKD taka da ne mom da nabrojuvam !

_________________
Bla Bla
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike Idol's   

Вратете се на почетокот Go down
 
Counter Strike Idol's
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Забава :: SPAM-
Отиди до: