Добредојдовте на cs-other Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Ријана му прости на Браун 26930770301233527144fr9
Clock
Пријатели
Ријана му прости на Браун 26930762121233403075of7Ријана му прости на Браун 2693080875ex8Ријана му прости на Браун 2693081657rv8
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

 

 Ријана му прости на Браун

Go down 
АвторПорака
CoNtRoLeR
Админ
Админ
CoNtRoLeR


Број на мислења : 19
Registration date : 2009-01-21

Ријана му прости на Браун Empty
ПишувањеПредмет: Ријана му прости на Браун   Ријана му прости на Браун EmptyЧет Фед 26, 2009 1:08 am

Ријана му прости на Браун Copy%20of%20riana_tepana

Ријана уште пред десет дена му простила на Крис Браун и одлучила да продолжи со врската. Иако повредите и модринките не се заздравени, атрактивната R&B пејачка реши да му ги прости ударите на Браун. Двојката секојдневно се слуша по телефон, а двајцата го закажале и првиот состанок надвор од Лос Анџелес.

Ријана му прости на Браун 30-1218433537-rihanna-chris-brown-mickey-mouse

- Ријана е „луда“ за Крис и ќе му прости. Ако ме прашувате мене, таа веќе му се врати. Тие постојано се во контакт, Ријана знае и по неколку саати да „заспие“ на телефонот, изјави извор близок до двојката.

Семејството на убавицата од Барбадос не е воодушевено со одлуката на Ријана.

- Не можам да сфатам како може Ријана да му прости на човек кој ја претепа. Нејзиното лице беше изобличено од тој насилник, јас попрво би го бутнала во затвор, отколку да му простам. Изгледа љубовта понекогаш може да биде луда, инаку не би можела да го опишам ова, изјави член од семејството.

Ријана ја откажа големата роденденска забава за 21-от роденден и ја помести и закажаната турнеја, поради повредите.

Пејачката како извинување и роденденски поклон од Браун добила скапоцен накит и iPod.

Ријана му прости на Браун Chris-and-rihanna1
Вратете се на почетокот Go down
 
Ријана му прости на Браун
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: