Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Clock
Пријатели
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Share | 
 

 НОВО НОВО! НОВО!!!

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: НОВО НОВО! НОВО!!!   Чет Мар 19, 2009 3:48 pm

ПОЧИТУВАНИ ГРАЃАНИ и ГЕЈМЕРИ

Отворивме 2 Нови (KZ-Bhop-Climb) Сервери со ова отварање се надеваме дека соиграчите ке можат да уживаат. Досега Фактички имаме 4 Сервера односно 5

Се Промислува за отварање на +1 детмеч и уште 1 ган-гејм Сервер

Δελτα ι ΑΔΜΙΝ ΤεαΜ

Enjoy !!!!! Withing playng

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
avatar

Male Број на мислења : 188
Age : 23
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

ПишувањеПредмет: Re: НОВО НОВО! НОВО!!!   Чет Мар 19, 2009 3:50 pm

IP OD NASITE SERVERI MOZETE DA GI PODIGNETE ODNOSNO DA GI ZEMETE OD Kategorijata
Counter Strike (blizu ponatamosni upatstva)
Enjoy!

_________________ciao!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cs-lab.darkbb.com
 
НОВО НОВО! НОВО!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: