Добредојдовте на cs-other Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
Организирање на Турнир 3 на 3 26930770301233527144fr9
Clock
Пријатели
Организирање на Турнир 3 на 3 26930762121233403075of7Организирање на Турнир 3 на 3 2693080875ex8Организирање на Турнир 3 на 3 2693081657rv8
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

 

 Организирање на Турнир 3 на 3

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
AikidoAdministrator


Male Број на мислења : 188
Age : 29
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

Организирање на Турнир 3 на 3 Empty
ПишувањеПредмет: Организирање на Турнир 3 на 3   Организирање на Турнир 3 на 3 EmptyСре Мар 18, 2009 6:13 pm

Значи вака овој турнир ќе се обиде да започне уште на 20 Март (Петок)
Внимание ве молиме претставете се во категоријата „Претставување Членови“ така да пред да се претставите ке напишете "@" од прилика би изгледало вака - @ Aikido

Доколку сакате да дознаете повеќе информации контактирајте го Информерот!

Код:

Organizator

butel_swat@yahoo.com
Вратете се на почетокот Go down
http://cs-lab.darkbb.com
 
Организирање на Турнир 3 на 3
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: