Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Игри
Игри на www.fantaforum.net - Sportbike SprintSportbike Sprint

Качи се на моторот и вози побрзо за да победиш!

Кликни тука за да ја играш играва!!
Игри на www.fantaforum.net - Dino RunDino Run

Бегај од карпите што паѓаат накај тебе за да си го спасиш животот!

Кликни тука за да ја играш играва!!
Песна на денот
Сале рапер
Кликни тука за да ја симнеш песната
This Week - Just PsyTrance
Cs-other
cs-other Forum - portal EmptyПон Јан 17, 2011 5:21 pm by Robi
Почитувани cs-other се враќа во акција со 1 хостиран сервер Fantasy dd2/inferno 24/7 регистрирајте се и уживајте

Comments: 0
Цс- Друга , Се враќа во Акција
cs-other Forum - portal EmptyСаб Окт 17, 2009 12:28 am by AikidoAdministrator
Cs-OthEr Се враќа во акција (АИКИДОАДМИНИСРАТОР)

Ви посакуваме повторно добродојдовте и уживајте Smile поздрав!!Page under Construction

Starting on : _______

Comments: 0
NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!
cs-other Forum - portal EmptyПон Мар 30, 2009 10:07 pm by AikidoAdministrator
cs-Other.darkbb.com преминува во www.ak47.1free.ws со своја PhPbb група така да ќе имате можност да симињате и апликации и програми и игри и свашта но има и нови категории и многу други нешта затоа посетете ја ,инаку имавме мал проблем …

[ Full reading ]
Comments: 0
Your OWN SERVER IN TUTORIALS *HLDS-TUTOR*
cs-other Forum - portal EmptyВто Мар 24, 2009 8:54 pm by AikidoAdministrator
Добарден или добраноќ повторно.Ние креиравме и Многу лесен и базиран Туторијал како да направите ВаШ сервер со само 6 Чекори.
+Pλus - How To make Admins on Amxmodx 1.81 (2008) Make you Admin and Others,And some commands for amxmodx Wink

И секако Повеќе ќе дознаете со …


[ Full reading ]
Comments: 0
НОВО НОВО! НОВО!!!
cs-other Forum - portal EmptyЧет Мар 19, 2009 3:48 pm by AikidoAdministrator
ПОЧИТУВАНИ ГРАЃАНИ и ГЕЈМЕРИ

Отворивме 2 Нови (KZ-Bhop-Climb) Сервери со ова отварање се надеваме дека соиграчите ке можат да уживаат. Досега Фактички имаме 4 Сервера односно 5

Се Промислува за отварање на +1 детмеч и уште 1 …

[ Full reading ]
Comments: 1
Организирање на Турнир 3 на 3
cs-other Forum - portal EmptyСре Мар 18, 2009 6:13 pm by AikidoAdministrator
Значи вака овој турнир ќе се обиде да започне уште на 20 Март (Петок)
Внимание ве молиме претставете се во категоријата „Претставување Членови“ така да пред да се претставите ке напишете "@" од прилика би изгледало …

[ Full reading ]
Comments: 0
Play Counter Strike 1.6 - играјте Кантер Страјк 1.6 Верзија
cs-other Forum - portal EmptyПет Мар 13, 2009 11:22 pm by AikidoAdministrator
cs-other Forum - portal Sc_logo

Playng Cs 1.6 is the most wonderful life Razz

Comments: 0
Ливерпул го освои Мадрид
cs-other Forum - portal EmptyЧет Фед 26, 2009 1:59 pm by CoNtRoLeR
cs-other Forum - portal Benajun1

Ливерпул е на добар пат да се пласира во четврт-финалето од Лигата на шампионите. Синоќа во тежок и неизвесен натпревар падна "Кралскиот клуб" и тоа на Сантјаго Бернабеу.Двата тренери …

[ Full reading ]
Comments: 0
Мурињо се жали на судењето, Фергусон му се чуди
cs-other Forum - portal EmptyЧет Фед 26, 2009 1:16 am by CoNtRoLeR
Тренерот на Интер Жозе Мурињо незадоволен од синоќешниот резултат на својата екипа во мечот од осмина финалето во Лигата на Шампионите против Манчестер Јунајтед за неуспехот го обвинил судијата Медина Канталехо од …

[ Full reading ]
Comments: 0
Стих на Денот!
Зашто светот со својата мудрост не Го позна Бога во Божјата мудрост,Бог благоволи да ги спаси оние, кои веруваат, преку безумството напроповедувањето
Виц на денот :)
Treto Dete

So novio zakon Se rodilo 3-to dete, no vo siromashno semejstvoj. I sea pred boziќ mu pishi pismo na Дeдo Бoжe. "Dedo boze te molam, mnogu sme siromashni daj ni 100 evra." I sea go pushta v poshta. Ovie od poshtata se cudat KAJ DA GO PUSHTAT SEA ? koj e toj dedo boze, i nekoj VLAV se javil i mu rekol "Vladata kaj nas e gospod". I owie go pushtaat kaj vladata. Cita nekoj od vladata i veli "Lelle mora da mu se pomogni na ovaj slucaj i zema i stava vo plik 5 evra i mu vraka na deteto. Deteto go dobi plikot i sega radosno se mu odgovara na "Dedo Boze". "Fala Dedo Boze mnogu premnogu , ama edno te molam. Koga ke pushtash pak pari nemoj preku vladata oti 95 evra mi zedoja samo 5 mi dadoja"