Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
cs-other Forum 26930770301233527144fr9
Clock
Пријатели
cs-other Forum 26930762121233403075of7cs-other Forum 2693080875ex8cs-other Forum 2693081657rv8
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

Добредојде!
Добредојде на нашиот форум! Се надевам дека ќе имаш пријатна забава и разонода. Со среќа! ~ cs-other
Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Кантер страјк турнир 1 на 1

Кантер страјк 1 на 1 турнир повеќе тука внатре
55Agronifec.-Wolf...
Вто Јан 18, 2011 9:49 pm
Agronifec.-Wolf Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Fantasy dd2/inferno 24/7 - 188.40.66.75:27038

Се во врска со кантер страјк серверот !
22Жалби и пофалби ...
Пон Јан 17, 2011 5:33 pm
Robi Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Преставуванје Членови

Овде преставете се

Модератори: mTN, ups1995, KGB Hunter
814Peace to me :D C...
Вто Окт 12, 2010 11:39 pm
Loreana Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Гејминг Филмови

Овде ставајте ги сите гејминг филмови од кантер страјкот

Модератори: ZippyStylE, mTN, KGB Hunter
810Sk belive part 1...
Чет Фед 26, 2009 2:26 pm
CoNtRoLeR Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Oпшто за Форумот и Понатамошни Упатства

Како да правите форуми,што е ограничено за ставање и друго!
Модератор: KGB Hunter
44Новото лого , шт...
Чет Фед 26, 2009 1:46 am
CoNtRoLeR Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Serials & Cracks

Сите Сериали односно Активациски кодови и Кракови само на едно место Тука!

00
Нема нови мислења

Counter Strike

Counter StrikeМожност за Добивање на Админ на одреден сервер како и за пријавувања во нашиот Клан
Модератор: KGB Hunter
44IP Adress SERVER...
Чет Мар 19, 2009 3:59 pm
AikidoAdministrator Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Новости околу кантер страјкот

Сите новости за кантер страјк одат овде
Модератори: neQ, ups1995, KGB Hunter
77Online Matchs
Вто Фед 03, 2009 3:37 pm
neQ Видете го последното мислење

Технологија

 
Нема нови мислења

Апликации и Игри

Овде ќе споделуваме Апликации/Програми најнови и комплетно лиценсирани.
Модератори: AikidoAdministrator, KGB Hunter
11Како да додавате...
Пон Јан 17, 2011 12:39 am
AikidoAdministrator Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Казни и Суспензии

Даванје податоци кој зошто како и поради која причина е баниран или суспендиран!!

Модератори: mTN, KGB Hunter
12Казни и Суспензи...
Саб Мар 14, 2009 1:47 am
Robi Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Вести и Информации

Сите Вести и информации надвор од Светот и Во Балканот,како и во македониа!
Модератори: mTN, KGB Hunter
8924
Чет Фед 05, 2009 9:03 pm
ups1995 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хелп диск

овде можете да пишивате во се што имате проблем било што Тие Теми одат тука со тоа што отварате нов Топик

Модератори: mTN, KGB Hunter
11Alexander The Ma...
Чет Фед 26, 2009 12:57 am
CoNtRoLeR Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хард Диск

Хард Дискови!
Модератори: mTN, KGB Hunter
00
Нема нови мислења

Компјутери

Сите Врсти на Компјутери како и Новости за PC
Модератори: mTN, ups1995, KGB Hunter
36A4Tech за гејмер...
Чет Фед 05, 2009 9:18 pm
ups1995 Видете го последното мислење

Забава

 
Нема нови мислења

SPAM

Оваа тема се однесува на се што не е поврзано на кантер страјк но не е забрането и да се пишува за кантер страјк

Модератори: mTN, KGB Hunter
629Counter Strike I...
Нед Апр 26, 2009 6:20 pm
KGB Hunter Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Bидео

Секаков вид на видео оди тука
Модератор: KGB Hunter
24Прогласувањето н...
Чет Фед 26, 2009 12:55 am
CoNtRoLeR Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Вицови

Сите вицови овде

Модератор: KGB Hunter
113Вицови
Чет Фед 19, 2009 2:44 pm
ups1995 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Љубов

Се за Љубовта овде

Модератори: mTN, KGB Hunter
49На која возраст ...
Чет Фед 26, 2009 1:32 pm
CoNtRoLeR Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спорт и кладилница

се што е поврзано со спортот и кладилницата оди овде

Модератори: mTN, ups1995, KGB Hunter
22Davajte predlozi...
Вто Јан 27, 2009 3:24 pm
Robi Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Новости за на порталот

Тука отворете тема и ќе биде прикажана на порталот
Модератори: cf.leazy, KGB Hunter, Oдржувачи на порталот
2728Cs-other
Пон Јан 17, 2011 5:21 pm
Robi Видете го последното мислење
cs-other Forum Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 154 мислења
Постојат b>107 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е branko
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 27 во Сре Ное 17, 2021 12:27 am

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Δελτα ][ Форум дизајнери ][ Модератори ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен