Добредојдовте на cs-other Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
НОВО НОВО! НОВО!!! 26930770301233527144fr9
Clock
Пријатели
НОВО НОВО! НОВО!!! 26930762121233403075of7НОВО НОВО! НОВО!!! 2693080875ex8НОВО НОВО! НОВО!!! 2693081657rv8
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

 

 НОВО НОВО! НОВО!!!

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
AikidoAdministrator


Male Број на мислења : 188
Age : 29
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

НОВО НОВО! НОВО!!! Empty
ПишувањеПредмет: НОВО НОВО! НОВО!!!   НОВО НОВО! НОВО!!! EmptyЧет Мар 19, 2009 3:48 pm

ПОЧИТУВАНИ ГРАЃАНИ и ГЕЈМЕРИ

Отворивме 2 Нови (KZ-Bhop-Climb) Сервери со ова отварање се надеваме дека соиграчите ке можат да уживаат. Досега Фактички имаме 4 Сервера односно 5

Се Промислува за отварање на +1 детмеч и уште 1 ган-гејм Сервер

Δελτα ι ΑΔΜΙΝ ΤεαΜ

Enjoy !!!!! Withing playng
Вратете се на почетокот Go down
http://cs-lab.darkbb.com
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
AikidoAdministrator


Male Број на мислења : 188
Age : 29
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

НОВО НОВО! НОВО!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: НОВО НОВО! НОВО!!!   НОВО НОВО! НОВО!!! EmptyЧет Мар 19, 2009 3:50 pm

IP OD NASITE SERVERI MOZETE DA GI PODIGNETE ODNOSNO DA GI ZEMETE OD Kategorijata
Counter Strike (blizu ponatamosni upatstva)
Enjoy!
Вратете се на почетокот Go down
http://cs-lab.darkbb.com
 
НОВО НОВО! НОВО!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: