Добредојдовте на cs-other Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на cs-other
 
HomeportalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Спонзорирано од Дринкфаст !!
Спонзорирано од DrinkFast !! naskoro i slika
Наш Банер
NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO! 26930770301233527144fr9
Clock
Пријатели
NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO! 26930762121233403075of7NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO! 2693080875ex8NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO! 2693081657rv8
Poll
Дали ви се допаѓа нашата страна
 да
 не
Види ги резултатите
EN-МК / Менување поддршка
Сегашна поддршка:

 

 NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!

Go down 
АвторПорака
AikidoAdministrator
Заразен со Cs-Other
Заразен со  Cs-Other
AikidoAdministrator


Male Број на мислења : 188
Age : 29
Локација : Skopje
Registration date : 2009-01-08

NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO! Empty
ПишувањеПредмет: NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!   NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO! EmptyПон Мар 30, 2009 10:07 pm

cs-Other.darkbb.com преминува во www.ak47.1free.ws со своја PhPbb група така да ќе имате можност да симињате и апликации и програми и игри и свашта но има и нови категории и многу други нешта затоа посетете ја ,инаку имавме мал проблем околу регистацијата на корисниците бидејќи не се прикажуваше Потврдниот код.Но тоа е минато сега секој може да се регистрира на нашата нова страна!Код:

www.ak47.1free.ws

www.ak47.1free.ws
Вратете се на почетокот Go down
http://cs-lab.darkbb.com
 
NOVO NOVO NOVO NOVNO NAJNOVO!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на cs-other Форум :: Новости за на порталот-
Отиди до: